Станіслас Ваврінка – Кей Нісікорі. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00, 14 лис 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Анна Чакветадзе спрогнозувала матч Станіслас Ваврінка – Кей Нісікорі в стартовому турі групи Джона Макінроя на підсумковому турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться в день в понеділок. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде зіграно більше 22,5 геймів.

Інтригуючий матч на старті турніру. Обидва тенісисти здорово грали на US Open, але тоді в півфіналі швейцарець виявився сильнішим, а потім і виграв турнір. Але після Нью-Йорку у Стена не було перемог, був він у фіналі в Санкт-Петерубрзі, де поступився Сашкові Звєрєву. Правда, і Нісікорі обійшовся без титулів, він програв у фіналі Базеля Чіличу. Не можна говорити про те, що обидва зараз на піку. Шанси приблизно рівні. Якщо на особисті зустрічі дивитися, то тут перевага у швейцарка. Правда, в залі вони ніколи не грали. І я б не сказала, що їм подобається грати в залі.

У такій ситуації особисто мені складно зробити вибір в ту чи іншу сторону. Швидше за все, ця зустріч буде вирішальною в плані виходу з групи, з огляду на наявність Енді Маррея в цій четвірці. Тому повинна бути боротьба. Якщо здатися зараз, програти в двох сетах, то далі шансів може і не бути. Вважаю, що тенісисти зіграють більше 22,5 геймів.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір ATP. Група Джона Макінроя. 1-й тур
16:00/14 лис
Станіслас Ваврінка - Кей Нісікорі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0