Софія Кенін — Марія Каміла Осоріо Серрано: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

23:30, 02 сер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру у Вашингтоні Софія Кенін – Марія Каміла Осоріо Серрано.

Софія Кенін

У 2020 році Кенін здобула перемогу на Відкритому чемпіонаті Австралії. Тенісистка злетіла в рейтингу і опинилася на 4-му рядку. Минулого сезону в американки розпочався тривалий спад. Ситуація настільки погіршилася, що Софія у пориві емоцій відмовилася від співпраці з батьком (трохи пізніше відновила). Погіршували ситуації постійні травми. 2022 року нічого не змінилося. Або Кенін виступає та програє всім підряд, або травмована. Американка пропустила п’ять місяців і лише зараз повертається до туру.

Кенін підлаштовується під гру суперниць. Коли потрібно, вона починає діяти агресивніше, або навпаки, відходить за задню лінію і припускає мінімум помилок. Але Софії важливо мати постійну ігрову практику та бути впевненою у собі, інакше вона все робить за суперниць. Кенін має бійцівський характер, вона змушує себе битися на корті до останнього розіграшу.

Марія Каміла Осоріо Серрано

Минулого сезону Осоріо Серрано виграла дебютний WTA-турнір, увійшла до топ-100 рейтингу та почала пробувати свої сили на високому рівні. Першою перевіркою для колумбійки став 2022 рік, коли настав час захищати рейтингові очки та показувати стабільність у виступах. Але Марія виявилася до цього неготовою. Осоріо Серрано за вісім місяців лише кілька разів опинялася у фінальних стадіях невеликих змагань, решту часу вона зазнає невдач.

Колумбійка покращила результати на швидких покриттях. Все через те, що вона додала до агресії у розіграшах. Але Марія, як і раніше, впевненіше почувається на контратаках. А арсеналі тенісистки – середня подача.

Розбір поєдинку

Осоріо Серрано і Кенін схожі не лише тим, що перебувають на спаді, вони ще вирізняються бійцівським характером. Майбутній поєдинок є важливим для обох тенісисток, оскільки Софія програла шість матчів поспіль, Марія – п’ять. Тому не думаю, що хтось залишить корт без боротьби, чекаю наполегливий поєдинок.

Ординар: Повернення
Вашингтон
23:30/2 сер
Софія Кенін — Марія Каміла Осоріо Серрано
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 100% на перший депозит від БК 1xBet  
Букмекерська контора 1xBet  пропонує новим гравцям поповнити рахунок на суму до 3000 гривень і отримати стільки ж у вигляді бонусу.
1587
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі