«Слуцьк» – «Білшина». Прогноз і ставка Вадима Скічка

14:00, 26 кві 2020
Перша команда проти останньої. Хто б міг подумати, що лідером першості Білорусі після п’яти турів буде саме «Слуцьк»? Але команда Віталія Павлова демонструє найбільш стабільну гру, тому вони на вершині. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко бачить потенціал у господарях поля.

Звісно, чемпіонат Білорусі вже купу разів доводив свою непередбачуваність. Однак я не вірю, що «Білшина», яка катастрофічно розпочала сезон, здатна переграти «Слуцьк» на виїзді. Бобруйці взагалі ніколи у історії зустрічей зі «Слуцьком» у Вищій лізі не перемагали «Біло-синіх» на Міському стадіоні у Слуцьку. У «Білшини» наче поліпшилися результати – дві нічиї після трьох поразок. Але як «Німан» так і «Смолевичі» могли перемагати колектив на чолі з Едуардом Градобоєвим. У «Червоно-чорних» взагалі календар не з простих – зараз виїзд до лідера першості, далі до Бобруйська завітає розлючене «Динамо» Брест, потім виїзд у Мінськ до міцної «Іслочі»… Не заздрю «Білшині».

Минулого сезону у «Слуцька» були гігантські проблеми з атакою. Менше за них забив лише «Німан», а щодо домашніх ігор – саме «Слуцьк» мав найслабшу атаку чемпіонату. У кампанії 2020 року напад «Слуцька» ніби вже не такий безпорадний, вони мають 9 забитих за 5 матчів і завантажували по три м’ячі «Славії» та «Іслочі». У господарів поля має бути неабияке бажання залишитися на першій сходинці, а задля цього обов’язково потрібно перемагати. Перевага у один м’яч проти «Білшини», яка по суті не має чого втрачати, може бути недостатньою. Тому покладаю надії на атаку «Біло-синіх», яка у рідних стінах може забезпечити переконливу перемогу чинному лідеру першості.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
14:00/26 кві
«Слуцьк» - «Білшина»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0