Слоан Стівенс – Корі Гауфф: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 02 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Слоан Стівенс – Корі Гауфф у 2-му колі US Open.

Напевно, найцікавіший матч дня, причому не тільки для американської публіки, а й для мене теж. Колишня чемпіонка US Open Слоан Стівенс зіграє з головною надією США Корі Гауфф. І вже зараз Гауфф вважається серйозним фаворитом у цьому протистоянні.

Але я вже не раз говорила, що гра Стівенс мені завжди дуже подобалася. На жаль, з різних причин у неї не вийшло повністю реалізувати талант, але в Нью-Йорку вона перемагала. І навіть зараз для будь-якої суперниці Стівенс становить загрозу. Тим більше Гауфф психологічно поки ще не «дозріла». Коли на неї чиниться тиск, коли всі чекають перемог, вона часом програє. Не виходить у неї тримати концентрацію й абстрагуватися від великої кількості очікувань. Стівенс же найчастіше вже не думає про результат. Вийде – добре, не вийде – я вже US Open вигравала.

Ризикну припустити, що Слоан виграє більше ніж 10,5 геймів. Грати вона вміє, й дуже добре. У першому раунді пройшла Медісон Кіз, яку обіграла у фіналі US Open. Як мінімум Стівенс побореться з Коко.

Ординар: Виграш
US Open. 2-е коло
02:00/2 вер
Слоан Стівенс – Корі Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі