Щоденний експрес: граємо коефіцієнт 4,49

22:00, 10 тра 2024
Оглядаємо матчі 36-го і 35-го турів в італійській Серії А та іспанській Ла Лізі, де по черзі побуваємо на «Беніто Стірпе» і «Естадіо Мендісорроса». Граємо на результативності команд, а також придивляємось до індивідуальних статистичних показників.

«Фрозіноне» – «Інтер»

У 35-му турі «нерадзуррі» дали чітко зрозуміти, що чемпіонат для команди завершено й поставлені цілі виконані. Бо як ще варто сприймати другу поразку від «Сассуоло» в ході першості (0:1).

«Канарки» навпаки, гранично мотивовані й ведуть боротьбу за виживання, при цьому варто визнати, що за півтора місяця «Фрозіноне» додало в ігровій якості, не знаючи гіркоти поразок протягом шести матчів поспіль, починаючи з 30-го березня.

Показовою є статистика особистих зустрічей, де за підсумками всіх п’яти поєдинків в активі «канарок» не зафіксовано жодної нічиї, не кажучи вже про перемоги (5 поразок із 5), що дає привід як мінімум дивитися у бік підвищеної результативності гостей.

Якщо говорити про дистанцію сезону, «Фрозіноне» вважається верховою командою в плані результативності, з далеко не найнадійнішою лінією оборони, огріхи якої «канарки» намагаються компенсувати за рахунок атаки. Припускаємо, що і в майбутньому протистоянні, на пропущені м’ячі господарі відповідатимуть взаємністю, що призведе до пробиття загального «ТБ» через обмін голами.

«Алавес» – «Жирона»

«Пожирачів бобів» можна віднести до когорти тих, хто сповідує силовий футбол, що наочно відображалось в протистояннях з топовими суперниками на прикладі мадридського «Реала», «Барселони» та столичного «Атлетіко», в яких по черзі «Алавес» із запасом пробивав верх за фолами – 15,17, 20.

У зв’язку з цим звернемо увагу і на той факт, що колектив з Алави фолить частіше саме в рідних пенатах в порівнянні з виїзними поєдинками – 13.1 vs 12.4.

Також поглянемо і загальну картину порушень в ході всього чемпіонату, де «Алавес» в середньому порушує правила 12.7 разів за гру, в той час як на собі збирає всього 11.6, а ось «Жирона» має прямопротилежні цифри, більшою мірою будучи командою, котра частіше провокує фоли на собі, ніж поводиться агресивно по відношенню до суперника – 12.5 й 11.3 відповідно.

У недавньому домашньому матчі проти «матрацників» наприкінці квітня, «Алавес» зробив ставку на силовий футбол і не помилився – вікторія 2:0 при 20 фолах одноосібно. Думається, що і в дуелі проти ще одного представника топ-4 ми побачимо високі цифри порушень з боку андердога двобою.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Експрес: Програш
Серія А. 36-й тур
21:45/10 тра
«Фрозіноне» – «Інтер»
Прімера. 35-й тур
22:00/10 тра
«Алавес» – «Жирона»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі