«Шахтар» – «Брага». Прогноз Вадима Скічка

20:00/29 вер '16

Донецький «Шахтар», як і рік тому, у Лізі Європи зустрічається з «Брагою». Тільки цього разу «Гірників» очолює колишній коуч португальської команди Паулу Фонсека. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що протистояння нинішньої та колишньої команд Фонсеки буде цікавим і змістовним.

Головний тренер «Шахтаря» дуже не хотів, аби його новій команді у ЛЄ трапилася «Брага». Фонсека, мовляв, добре знає португальський клуб, водночас і його методи роботи їм відомі. Начебто годі й очікувати несподіванок, а відтак нас очікує не футбол, а шахова партія двох добре знайомих суперників. Що ж, мій контраргумент вагомий – пригадайте, як «Шахтар» і «Брага» грали у плей-оф минулої ЛЄ, а також погляньте на атакувальний потенціал цих двох колективів.

У який футбол грають «Гірники» ви знаєте, а от щодо «Браги» я скажу кілька слів. Отже команда Жозе Пезейру не зраджує традиціям і атакує вміло та часто. Приміром, «Червоно-білі» у чемпіонаті Португалії входять до топ-3 за кількістю створених моментів (лігочемпіонівський «Спортинг» поступається майбутньому супернику «Шахтаря») і багато забивають – лише «Бенфіка» та «Спортинг» змогли більше вразити ворота опонентів. Тому забити гості, безумовно, спробують. Так, у донеччан хороший захист, ще й повернувся Срна, але навіть заточений на оборону «Коньяспор» одного разу міг засмутити П’ятова. Фонсека теж відзначив вміння «Браги» грати на контратаках.

У голі «Шахтаря», а може навіть і не одному, я майже не сумніваюся. Зазвичай на «Арені Львів» «Гірники» грають результативно. Нехай же буде багато голів, а не нічия!

Ординар: Програш
«Шахтар» - «Брага»
29.09.2016 20:00 ЕЕТ
Ліга Європи
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0