Серена Вільямс – Ван Цян. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 04 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Серена Вільямс – Ван Цян в чвертьфіналі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в ніч на 4 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі американка виграє в двох сетах.

Серена Вільямс, схоже, набрала ту форму, яка може дозволити взяти їй черговий «Шолом». Занадто багато фіналів вона програла за останній час. Їй хочеться довести, що вона може ще вигравати. Торік їй завадила Осака. І їй хочеться реабілітуватися за той фінал, за ту історію.

Не думаю, що Ван Цян може їй перешкодити. Взагалі, залишилося не так багато суперниць в сітці, які могли б реально дати бій Серені. У більшості гра м’якувата. Немає вже в сітці Осаки, Плішкової. Дорога до титулу відкрита для Вільямс.

Ван Цян і так вже стрибнула вище голови, перемігши Ешлі Барті. Втрачати їй начебто нічого. Це дозволить їй зіграти розкуто. З іншого боку, що вона може запропонувати Серені? Вона поступається в потужності та якості подачі.

Думаю, Вільямс виграє досить легко у двох сетах.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. Чвертьфінал
02:00/4 вер
Серена Вільямс - Ван Цян
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0