Сенегал — Єгипет: прогноз і ставка Максима Гіленка

20:00, 29 бер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Сенегал — Єгипет.

У першому матчі між цими командами ставив на тотал більше 1,5 голи. Попри ранній, ставка не зайшла – 1-0 за Єгиптом. Але мені сподобалося, як команди діяли в атаці. Було 19 ударів, були моменти. Чесно, лише один м’яч був явно не по грі.

Зараз ставитиму на ще більшу кількість голів — класичний тотал більше. Нагадаю, що у матчах відбору на мундіаль продовжує працювати правило гостьового голу. Якщо у цьому матчі станеться другий гол, то він у будь-якому випадку розкриє гру остаточно і тоді можна буде очікувати й третього голу. Поведе Сенегал 2:0 — піде великими силами Єгипет. Заб’є Єгипет за будь-якого рахунку — і вже остаточно розкриватиметься Сенегал.

У цьому плані не бачу особливої різниці між ТБ 1,5 і 2,5. Прикро буде, якщо розрахунок провалиться і все обмежиться двома голами, але за такий коефіцієнт хочеться ризикувати — 3,25 на тотал більше 2,5 м’ячів.

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
20:00/29 бер
Сенегал — Єгипет
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі