Сенегал — Алжир. Прогноз і ставка Олексія Андронова

22:00, 19 лип 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на фінальний матч Сенегал – Алжир на Кубку африканських націй – 2019.

Фінал Кубка Африки, і між собою грають збірні Сенегалу і Алжиру. Ніхто не чекає результативного футболу у фіналі. Сенегал демонструє досить бетонну модель гри, особливо на стадії плей-оф. Мабуть, розуміючи, що їм важливо зіграти на нуль біля власних воріт, а в атаці вже група гравців зможе щось створити.

Алжирська команда більш відкрита. Мені здається, що фінал не повинен вийти протистоянням захистів. І ті, і інші будуть намагатися виграти його в атакувальній манері гри. Якось логічно про це думати. Те, що перекіс в букмекерській лінії в сторону забитих м’ячів, – цим треба користуватися. Не обов’язково фінал повинен завершуватися рахунком 0:0 або 1:0. Тотал не дуже хороший для розгляду, а ось варіант «обидві заб’ють» мені дуже подобається. Коефіцієнт на це 2,23. Як на мене, просто чудово.

Ординар: Програш
КАН-2019. Фінал
22:00/19 лип
Сенегал — Алжир
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24301 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі