Селін Наф – Хлоя Паке: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:00, 04 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Сен-Мало, де між собою зіграють Селін Наф – Хлоя Паке.

Селін Наф

У 2023 році Наф вдалося поліпшити результати, завдяки чому вона виграла три престижні турніри на рівні ITF, дебютувавши в топ-150. У цьому сезоні Селін почала частіше пробувати свої сили на WTA-турнірах. Не маючи досвіду, тенісистці важко даються результати на високому рівні, але вона стрімко додає. Потрібно відзначити й юний вік швейцарки, їй лише 18 років. Під час юніорської кар’єри та на старті професійної Наф демонструвала повну залежність від ґрунтових покриттів, але не зараз. Останнім часом Селін дедалі частіше пробує свої сили на харді, де виглядає більш ніж упевнено, адже має в арсеналі потужну та варіативну подачу, також здатна швидко завершувати розіграші і за допомогою форхенду, і бекхенду. Тільки у грі швейцарки багато помилок.

Хлоя Паке

Останні шість сезонів Паке тримається в топ-200, моментами підбираючись до дебюту в сотню найкращих. Але щоразу, коли француженці доводиться переїжджати на змагання категорії WTA, вона починає переживати спад і зрідка проходить початкові етапи. Титули ледве даються Хлої і на рівні ITF, але тенісистка часто виступає у фінальних стадіях, завдяки чому стабільно набирає очки. Паке діє на корті максимально прямолінійно, навіть на ґрунтових покриттях вона прагне вести гру та швидко завершувати розіграші. З цієї причини француженка схильна до великої кількості подвійних і невимушених помилок. У невдалі дні вона не здатна змінювати свою гру.

Розбір поєдинку

Наф підходить до матчу в статусі фаворитки, але не можна не відзначити недооцінку Паке, яка в хорошій формі та більш досвідчена на таких стадіях. При цьому ставити на Хлою – лотерея, вона може вийти на корт, обстріляти сітку й аути, зазнавши розгромної поразки. Останніми місяцями Наф зразково подає другим м’ячем, про що говорити, якщо за три матчі на цьому турнірі у неї лише 2 подвійні. Не чекаю від Наф подвійних і в цій зустрічі.

Ординар: Виграш
WTA Сен-Мало
14:00/4 тра
Селін Наф - Хлоя Паке
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі