Себастьян Офнер – Джек Дрейпер: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 10 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Штутгарт, де між собою зіграють Себастьян Офнер – Джек Дрейпер.

Себастьян Офнер

Минулого сезону Офнер просунувся в рейтингу більш ніж на 150 позицій. Австрієць виграв челленджер, після цього переїхав на турніри категорії ATP, де неодноразово виступав у фінальних стадіях, незважаючи на відсутність досвіду. Здавалося, цього року тенісист зіткнеться з новими труднощами, адже йому доведеться захищати багато рейтингових очок. Але Себастьян успішно справляється з цим завданням. Хоч би як Офнер прагнув поліпшити результати на швидких кортах, він, як і раніше, набагато впевненіше почувається на профільному ґрунті, де і здобуває більшість важливих перемог. Останнім часом австрійцю вдалося значно додати на подачі, завдяки якій він домінує на своїх геймах.

Джек Дрейпер

Дрейпер залишається перспективним гравцем, від якого чекають прориву. Але проблема британця в постійних травмах, незважаючи на юний вік. У Джека хронічні проблеми з попереком, з цієї причини йому складно переносити важкі матчі, особливо на постійній основі. Останнім часом тенісист має постійну ігрову практику, і йому цього було достатньо, щоб повернутися в топ-40. Британець проповідує атакувальну гру, він вкладається в кожен удар, у корті зустрічає м’ячі та за першої нагоди виходить до сітки. Ключовий аспект у грі Дрейпера – подача, завдяки якій він більшість геймів виграє без боротьби.

Розбір поєдинку

Дрейперу підходять місцеві корти й умови, оскільки він тренується на траві з юних років. Важко очікувати від Офнера впевненої гри на траві, особливо в перших матчах. Можливо, австрієць і додасть, але тільки після практики. При цьому не можна не відзначити подачу Дрейпера на траві. Пропоную поставити на тотал більше ейсів у виконанні британця.

Ординар: Виграш
ATP Штутгарт
12:00/10 чер
Себастьян Офнер - Джек Дрейпер
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі