Себастьян Корда – Карлос Алькарас: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

21:30, 31 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Себастьян Корда – Карлос Алькарас.

Себастьян Корда

Корда – технічно сильний гравець, який вміє відігравати на корті різнопланово. Американець виділяється навичками не тільки читати гру суперників, а й діяти на випередження. Ось тільки проблема Себастьяна в тому, що йому завжди чогось не вистачає в матчах з іменитими гравцями. Він може вести гру, перегравати і бути близьким до перемоги, але потім у найвирішальніші моменти почати припускатися грубих помилок. Якщо раніше подібні проблеми виникали через відсутність досвіду, то тепер він уже три сезони поспіль тримається в топ-50 і практично щотижня зустрічається з гравцями першої сотні рейтингу. Водночас американець уже багато чого досяг, адже в 23 роки він посідає 23-й рядок рейтингу, частий гість у фінальних стадіях великих турнірів та має цілу армію вболівальників.

Карлос Алькарас

Торішня перемога Алькараса на Вімблдоні призвела до того, що від іспанця всі чекали домінування в турі. Але Карлос не зумів впоратися з тиском, у нього почався тривалий спад, а коли він все ж таки був близький до оптимальної форми, раз по раз підключалися травми. Тенісист провалив ґрунтовий відрізок, оскільки нічого не показав на турнірах, на яких раніше домінував. Алькарас не приховує, що його по сьогоднішній день турбують деякі пошкодження. Особливо варто відзначити проблеми з ліктем, через які він став слабкіше подавати. Останнім часом Карлос заграв на корті в атакувальній манері, намагаючись тільки загострювати і з будь-яких позицій. Тільки це не властиво для іспанця, тому він часто помиляється.

Розбір поєдинку

Корда має одну цікаву особливість, свою найкращу гру він показує в матчах із лідерами туру. Американець бореться на корті за кожен м’яч, дивує рівнем гри та вкрай мотивований. Немає сумнівів у тому, що Алькарас є фаворитом матчу, але іспанець дуже далекий від оптимальної ігрової форми, тож Корда може не лише поборотися, а й замахнутися на сенсацію.

Конкурс до фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд – «Реал Мадрид»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
21:30/31 тра
Себастьян Корда - Карлос Алькарас
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі