Себастьян Корда – Андрій Рубльов: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:30, 29 лют 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Дубай, де між собою зіграють Себастьян Корда – Андрій Рубльов.

Себастьян Корда

Попри всі ігрові проблеми Корди у 2024 році, він залишається гравцем великих матчів і турнірів. Свій найкращий теніс Себастьян демонструє на високому рівні, коли тиск не на ньому, а на супернику. Цього сезону американець не лише в пошуках своєї гри, а й стабільності. Кожен вихід Корди на корт – це інтрига, або він у буквальному сенсі знищить суперника, або програє через власні невимушені помилки.

Андрій Рубльов

П’ятий сезон поспіль Рубльов проводить у топ-10 рейтингу ATP-туру. Але за цей час тенісист виграв лише один турнір категорії «Мастерс». На «Великих шлемах» Андрій частий гість у фінальних стадіях, але ніколи не був близький до титулу. Багато в чому через слабку психологію, оскільки Рубльову достатньо зробити кілька грубих помилок, щоб втратити контроль над собою. Коли Рубльов починає нервувати, він більше не конкурентоспроможний на корті, особливо в матчах з топ-гравцями.

Рубльов б’є по м’ячу потужно і плоско. Тенісист вкладається в кожен удар, ганяючи суперників із кута в кут. Останніми роками Андрій домігся прориву на подачі, тепер за рахунок першого м’яча він домінує на своїх геймах. Рубльов конкурентоспроможний на всіх типах покриттів.

Розбір поєдинку

У цьому сезоні Рубльов стабільніше діє на другій подачі. Він робить акцент на стабільність, тому просто вводить м’яч у корт. Не чекаю, що Андрій допустить більше двох подвійних помилок.

Ординар: Повернення
ATP Дубай
13:30/29 лют
Себастьян Корда - Андрій Рубльов
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі