«Рейнджерс» – «Брага»: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 14 кві 2022
Прогнозом на матч ¼ фіналу Ліги Європи «Рейнджерс» – «Брага» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Команда Джованні ван Бронкгорста втратила лідерство у чемпіонаті Шотландії, але її європейськи виступи досі дозволяють зробити нинішній сезон успішним. Мінімальна поразка у Португалії не робить «Рейнджерс» аутсайдерами: рівень команд приблизно рівний, а на боці шотландців буде власний стадіон.

Втрата Альфреда Морелоса є поганою новиною, але «Джерс» не є залежними від окремого футболіста в атаці, де гравці виходять на перший план епізодично. Шалена підтримка власних трибун та вже існуючий досвід перемог над «Брагою» роблять господарів невеликими фаворитами матчу. У «Браги» був складний поєдинок в чемпіонаті, який може позначитися на стані команд. Але головний аргумент на користь «Рейнджерс» – це саме власний стадіон.

В такому протистоянні цілком ймовірним є додатковий час. В час основний підтримаю своєю ставкою «Рейнджерс». Коефіцієнт на перемогу підопічних Джованні ван Бронгорста – 2.0.

Ординар: Виграш
Ліга Європи
22:00/14 кві
«Рейнджерс» - «Брага»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі