«Реал Мадрид» – «Атлетіко». Прогноз Олександра Золотогорського

21:45/02 тра '17

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на поєдинок «Реал Мадрид» – «Атлетіко». Це перша зустрічі у рамках півфіналу Ліги чемпіонів. Наш експерт припускає, що Кріштіану Роналду приведе свою команду до перемоги.

«Реал», навіть попри травму Бейла, виглядає явним фаворитом дербі проти «Атлетико». І от чому: стримати Кріштіану Роналду буде надзвичайно важко. Якби ж грав досвідчений Хуанфран – він би міг додати свої команді додаткової надійності. Але він травмований. І також не зовсім відновився Врсалько. Бачите, де слабкість команди Сімеоне захована? Немає гідної протидії головній зірці «Вершкових». А Роналду і радий штампувати голи.

Отже, моя ставка достатньо ризикована, але вона – на поверхні. «Реал» виграє і Роналду заб’є. 2.7 на William Hill. Якщо ж ви хочете піти ва-банк, скористайтеся спецпропозицією британської контори: Роналду заб’є, а «Реал» виграє 1:0, 2:0 чи 2:1. Коефіцієнт – 6.0. Є за що поборотися!

Ординар: Виграш
ЛЧ. 1/2 фіналу
21:45/2 тра
«Реал Мадрид» – «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
ЛЧ. 1/2 фіналу
21:45/2 тра
«Реал Мадрид» – «Атлетіко»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0