«ПСЖ» – «Арсенал». Прогноз Івана Громікова

21:45/13 вер '16

Прогнозом на матч Ліги чемпіонів між «ПСЖ» та «Арсеналом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Непросто єдиний гранд французького футболу розпочав новий сезон. В перших чотирьох матчах чемпіонату команда Унаї Емері взяла лише сім очок, що насправді дуже незвично для такої внутрішньої сили, як «ПСЖ». Вочевидь, парижанам потрібен час, щоб адаптуватися до ідей нового тренера. Саме тому букмекери не називають французів великим фаворитом гри проти «Арсеналу» – на перемогу господарів дають коефіцієнт 2.0. При тому, що загальний клас у «ПСЖ», на мій погляд, вищий.

І я хочу зіграти від цього, підтримавши ставкою команду Емері. Скільки завгодно можна казати про труднощі його «Севільї» саме у Лізі чемпионів, але «ПСЖ» – це зовсім інша історія та команда, яка вже просто звикла впевнено долати стадії групового етапу. Цього я не можу сказати про «Арсенал», який завжди шукає собі проблеми. Так, команда Венгера здатна обіграти серйозного європейського суперника, але трапляється це зазвичай чи то після пари провалів, чи то тоді, коли доля протистояння вирішена. «Арсенал» звик до другого місця в групі, і на повторення цієї історії я очікую цього разу.

Тому і «ПСЖ» вдома має перемагати. Не скажу, що парижани ще за часів Блана відрізнялися дуже надійним захистом у Лізі чемпіонів, тому спрогнозую голи обох команд. Але перемогу господарів. На такий варіант пропонують чудовий коефіцієнт 3.80.

Ординар: Програш
«ПСЖ» - «Арсенал»
13.09.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0