Прогнози на матчі суботи від Вані Грубяка

19:15/22 кві '17

Челсі пропускає в десяти матчах підряд, що є досить дивно, адже оборона команди Конте дозволяє дуже мало створювати своєму супернику. Та той реалізовує фактично кожен свій шанс. Тоттенхем зараз в прекрасній формі і всім забиває по 2-3 голи, тому проти такого Челсі як мінімум 1 раз зможе забити.
В матчі Іношлштадта та Вердера зустрічаються дві команди. які ще ведуть боротьбу за виживання. Верде ще місяць тому був в зоні вильоту, та набрав за останні 9 матчів 25 очок так покинув її. В Німеччини є тенденція, що в матчах аутсайдерів зазвичай забиваєтсья багато голів, тому не бачу причини їй порушитись в грі команд, які багато пропускають.
Другий матч в Німеччині підпадає під те саме правило, що і перший. Два аутсайдера будуть битись за збереження своєї прописки в Бундеслізі. В таких матчах можна побачити 4-5 голів. Недавній матч Дармштадта з Інгольштадом та матч Айнтрахта з Вердером тому підтвердження. Всім потрібно очки в матчах з прямим конкурентом, а оскільки в Німеччині грає переважно молодь, то надіятись на надійний захист не доводиться і йде гра – хто кому більше заб’є.

Експрес: Виграш
+1079₴
19:15/22 кві
Челсі - Тоттенхем
16:30/22 кві
Інгольштадт - Вердер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+1250₴
16:30/22 кві
Айнтрахт - Аугсбург
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0