Прогноз Володимира Сініцина на Welsh Open 2016. Фінал: Робертсон – О’Салліван

15:00, 21 лют 2016

Коментатор снукеру на Eurosport Росія і експерт «Рейтингу Букмекерів» Володимир Сініцин зробив прогноз на фінал великого снукерного турніру Welsh Open 2016, що проходить в Кардіффі з 15 по 21 лютого. Він запропонував ординар на фінал – перемогу Робертсона з плюсовою форою.

Явним фаворитом фіналу є Ронні О’Салліван. Не можна з цим не погодитися. При цьому все ж виникають певні сумніви. Обидва фіналіста відмінно пройшли дистанцію з шести матчів до фіналу. Ронні просто сяяв. Лише на короткі відрізки його гра трохи тьмяніли. Був незрозумілий провал у Ніла Робертсона в дебюті матчу з Алленом. Якщо розглядати не зовнішній ефект, а зміст гри, то рівень у обох цілком порівнянний. Не можна не брати до уваги те, що Ронні зіткнеться зі стилем гри суперника, який йому зовсім не подобається. Незручним для О’Саллівана стане насамперед неспішний темп, в якому Ніл проводить свої матчі. Австралієць не поспішає, але вибирає кращі продовження, допускаючи при цьому мало браку. Якщо англійцю не подобається грати з Марком Селбі, то причини, за якими його такі матчі не радують, в суперництві з Робертсоном виявляються більш опукло. Фінальний матч припадає на сьомий день турніру. Важливе значення на хід зустрічі може вплинути втома, яка на віковому гравцю позначиться більше. Головне, що Ронні необхідно проявити велике терпіння, яке часом йому зраджує.

Перейдемо до статистики. Рейтинг у Ніла третій, а у Ронні – п’ятий. Перший прагне завоювати свій дванадцятий титул і обійти Діна. Другий мріє про 28-й титул, аби наздогнати за цим показником Джона Хіггінса і Стіва Дейвіса. В особистих зустрічах перевага на боці англійця – 9:5 при одній нічиїй. Серійність з урахуванням стажу в турі приблизно однакова. На даному турнірі вона вища у Ронні, який відзначився вісьмома сенчурі.

Припускаю, що боротьба буде наполегливою. Шанси на успіх Ронні вищі, але не настільки беззастережні. Ніл може і виграти матч. Але ставку пропоную більш обережну – перемога Робертсона з гандикапом в 2,5 фреймів. Ще більш обережний варіант – фора в 3,5 фреймів.

Ординар: Програш
Welsh Open 2016. Фінал
15:00/21 лют
Ніл Робертсон - Ронні О'Салліван
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0