Прогноз Володимира Сініцина на Masters 2016. День 4: Хіггінс – Веньбо та інші матчі

15:00, 13 січ 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцін зробив прогноз на четвертий день великого снукерного турніру Masters 2016,  що проходить у Лондоні з 10-го по 17-те січня. Експерт «Рейтингу Букмекерів» знову зупинив вибір на двох цікавих ставках.

Є такий вигаданий закон в рулетці – куди кулька падає, туди і став. Тут поки йдуть ставки з покращеним коефіцієнтом (за два перших ігрових дні пройшли ставки з коефіцієнтами 2,75, 3,00 і 4,00). Чому ж не продовжувати приймати запропоновану букмекерами фору (дають коефіцієнти вище, ніж при звичайних експресах)?

На четвертий ігровий день мене приваблюють обидві ставки з покращеним коефіцієнтом. Одна з них на те, що виграють і Хіггінс, і Робертсон. Друга – на те, що Хіггінс виграє свій матч у Ляна Веньбо і зробить сенчурі. Джон кращий у сезоні по сотенним серіям. Чи може він виграти у Веньбо? Звичайно, може. Нехай нікого не бентежить те, що Джон непереконливо провів зустрічі чемпіонату Ліги – виграв всього два матчі з шести. Він зовсім мало тренувався в новорічні свята. Після чемпіонату Ліги у нього був рівно тиждень, який він провів у плідних заняттях. Рахунок особистих зустрічей 7:0 на користь Джона. У Робертсона з Фу на рідкість рівний рахунок особистих зустрічей навіть не те що по матчах, але і по фреймах. І все ж вірю в перемогу Робертсона.

Мені ще подобається ставка на те, що у вечірньому матчі між Нілом Робертсоном і Марко Фу буде не менше десяти фреймів (тотал більше 9,5 за 2,10). Але її брати не буду. Поки картина поточних прогнозів мене цілком влаштовує, псувати її не хочеться.

Ординар: Виграш
Masters 2016. День 4
15:00/13 січ
Джон Хіггінс - Лян Веньбо, Ніл Робертсон - Марко Фу
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Masters 2016. День 4
15:00/13 січ
Джон Хіггінс - Лян Веньбо
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0