Прогноз Володимира Сініцина на кваліфікацію China Open 2016. День 3: Трамп – Уокер і інші матчі

16:30, 11 лют 2016

Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на третій день кваліфікації турніру China Open 2016. Він запропонував читачам експрес із чотирьох матчів.

Завершуються матчі кваліфікації. Поки лише один гравець з ТОП-16 зазнав поразки – Марк Аллен. Припущення про те, що лідери поставляться вкрай серйозно до ігор передостаннього турніру сезону, виявилися вірними.

У прогнозах на третій день турніру є певні обмеження. На першу сесію зробити прогноз просто не встигаю. А в другій граються всього п’ять матчів. Я ніяк не уявляю, як можуть програти Марк Вільямс, Джон Хіггінс і Джадд Трамп. Але коефіцієнти на їх перемоги мізерні. Щоб ставка виявилася привабливою, треба щось додати. Перемогу Олівера Лайнса над Ноппоном Саенгхамом брати побоююся. Олівер талановитий, але і Ноппон був чемпіоном світу серед юніорів, що без подвійного сенсу підкреслює і його здібності. У перемогу Кена Доерті над обдарованим валлійцем Рісом Кларком вірю більше. Та й букмекери виставляють тут коефіцієнт 1,28, а на перемогу Лайнса – 1,50. У підсумку виходить експрес зі скромним загальним коефіцієнтом – 1,85. Фактично це є ставкою на перемогу Кена Доерті (інші фаворити навряд чи програють), а для такої ставки коефіцієнт не такий вже й малий.

Далі в календарі турнір «Шут-аут», який є більше шоу. Прогнозувати матчі з одного фрейму із встановленим лімітом часу на удар не представляється можливим. А вже з понеділка стартує рейтинговий турнір Welsh Open, на який прогнози, звичайно ж, будуть.

Експрес: Програш
Кваліфікація China Open 2016
16:30/11 лют
Джадд Трамп - Джоел Уокер
Кваліфікація China Open 2016
16:30/11 лют
Марк Вільямс - Мартін О'Доннелл
Кваліфікація China Open 2016
16:30/11 лют
Джон Хіггінс - Майкл Уослі
Кваліфікація China Open 2016
16:30/11 лют
Кен Доерті - Ріс Кларк
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0