Прогноз Володимира Сініцина на German Masters 2016. День 3: Магуайр – Дотт та інші матчі

21:00, 05 лют 2016
Коментатор снукера на Eurosport Росія Володимир Сініцин зробив прогноз на третій день великого снукерного турніру German Masters 2016, що проходить в Берліні з 3-го по 7-ме лютого. Експерт «Рейтингу Букмекерів» запропонував два експреси.

Ніколи ще в рейтингових турнірах не було такого провалу фаворитів. Може жарт? Після двох ігрових днів боротьбу продовжують 12 гравців, але серед них лише два (!!!) представника ТОП-16. Щось подібне (3 з 16-ти) було тільки разок на турнірі серії РТС, що не йде в порівняння з серйозним турніром.

Що принесе нам день третій? Найцікавішими є матчі вечірньої сесії, в яких піде боротьба за путівки до півфіналу. Відмінну гру показав вчора Джадд Трамп. Він розгромив Аньда Чжана з рахунком 5:1 і зробив в цій зустрічі три сотенних серії. Є всі підстави вважати, що за день високий рівень гри нікуди не подінеться. Мартін Гулд суперник непростий, але проти Джадда на піку форми йому встояти буде складно. В іншому чвертьфіналі Стівен Магуайр зустрінеться зі своїм земляком Гремом Доттом. Обидва показали якісний снукер в попередніх матчах, але у Стівена був набагато сильніший суперник – Марк Селбі. Стівену вдалося провести весь матч на мажорній ноті. З такою грою він повинен перемагати Дотта, який в свою чергу грає непогано. На рахунку Дотта перемога над Пенфеєм з сухим рахунком і виграш у Хоукінса. У цих зустрічах Дотт провів 8 полусотенних серій і один сенчурі. І все ж серійність загалом вище у Стівена. Особисті зустрічі проходили із перемінним успіхом. Вважаю, що можна брати експрес на перемоги Стівена і Джадда.

Експрес: Програш
German Masters 2016
21:00/5 лют
Стівен Магуайр - Грем Дотт
German Masters 2016
21:00/5 лют
Джадд Трамп - Мартін Гулд
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

У денний сесії буде проведено 4 заключні матчі 1/8 фіналу. Хотілося б взяти перемоги Марка Кінга і Майкла Холта, Стюарт Бінхем мав би обігрувати Райана Дея, а Мафлін просто зобов’язаний дати бій Бреселю. Але на тлі попередніх невдач немає ніякої впевненості в успіху. І все ж брати перемогу Бінхема можна – грав вчора він непогано, а додати до цієї ставки можна іншу – на те, що в зустрічі Мафліна з Бреселем буде більше семи фреймів.

Експрес: Програш
German Masters 2016
15:00/5 лют
Райан Дей - Стюарт Бінхем
German Masters 2016
15:00/5 лют
Люка Бресель - Курт Мафлін
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0