Прогноз Володимира Сініцина на China Open 2016. Фінал: Трамп – Уолден

08:00, 03 кві 2016

Коментатор снукеру на Eurosport Росія Володимир Сініцин підготував для читачів «Рейтингу Букмекерів» прогноз на півфінал рейтингового турніру China Open 2016. Наш експерт пропонує ставку на перемогу Джадда Трампа з гандикапом у 2,5 фрейма.

На турнірі Чайна Оупен залишилося розіграти фінал. До вирішального матчу фіналісти йшли по-різному. Тернистий був шлях Ріккі Уолдена, який виграв два матчі лише у вирішальних фреймах (5 4 з Пенфеєм і 6:5 з Джоном Хіггінсом). Джадд Трамп обійшовся без першої гри в Пекіні (знявся його суперник), потім виграв дві зустрічі з однаковим рахунком 5:1, витративши на це в сумі трохи більше двох годин. З Марком Кінгом довелося пограти довше – 5:3, зате в півфіналі була здобута швидка і яскрава перемога над Стівеном Магуайром – досить незручним суперником для Джадда, з яким у нього негативний рахунок особистих зустрічей.

Важливо те, що минулої неділі Ріккі грав фінал в Манчестері. І хоч нікнейм Уолден – «Стійкий» – йому в фіналі буде вкрай складно. Витрачаються не тільки сили, але й емоції. А фінал тривалий – до десяти перемог. Якщо в першій сесії Ріккі отримає рахунок 4:5 або краще, шанси на успіх будуть. Але навіть мені в це не віриться. Ніяк не можу сказати, що я захоплююся кар’єрою і грою Трампа. Але саме на цьому турнірі він вигідно відрізняється від суперників легкістю в грі. Оригінальничати не стану. Пропоную ставку на перемогу Джадда Трампа з гандикапом в 2,5 фрейма. Тобто при перемозі Джадда з рахунком 10:7 і розгромніше ставка пройде. І знову мені цікаво, чи знайдуться у когось контраргументи.

Ординар: Виграш
China Open 2016
08:00/3 кві
Трамп Д. - Уолден Р.
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0