Прогноз на матч Сент-Етьєн – Мец

18:00, 02 чер 2024

Розберемо матч Сент-Етьєну та Мецу.Не дуже люблю французьку Лігу 1, а тим більше – Лігу 2.Якось не заходить мені. Але дещо і про неї, звичайно, знаю. Це матчі за Лігу 1. Проходить у два етапи, буде ще відповідь на стадіоні Меца. Що здивувало? Те, що Сент-Етьєн виставлений очевидним лідером. Спробую заперечити саме цей момент.

Перше та банальне, куди хочеться залізти – у вартості складів. Мец – найдешевший клуб Ліги 1 – 45.7 млн. Але це все одно більше, ніж у Сент-Етьєна – 32.15 млн. І це не має дивувати, Мец стоїть на сходинку вище. Добре, йдемо далі – що могло ще вплинути? Форма команд та 4 поразки поспіль у Меца? Так було. Але з ким? Лілль, Ренн, Страсбург та ПСЖ – команда принципово відмінного рівня. Якби не Страсбург – то топи за складом. Тим більше, що Сент-Етьєн на своєму рівні виграв лише в 1 із 4 крайніх ігор.

Далі – Мецом керує той самий ветеран тренерського цеху, що й минулого сезону – румун Белені. Відкриваємо таблицю минулого сезону. Меца – 72 очки, Сент-Етьєн – 56. Відмінна риса Меца при Белені – надійна оборона. Тоді у 38 матчах команда пропустила 33 м’ячі. Чи не вдалося цього продемонструвати в Лізі 1?Так, але рівень опори інший. Нині, з командою слабшою, можна на виїзді зіграти на нічию, та вирішувати всі питання вдома. І так, минулого сезону Мец не те, що не програвав Сент-Етьєну, а й двічі виграв.

Сент-Етьєн краще, ніж торік? Тоді посів 8-е місце, а зараз – 3-тє? Так краще. Але при цьому, у команди минулого сезону і цього був найкращий бюджет. І все одно у кращому випадку стики. Це говорить про глибші проблеми. В принципі все. Не вважаю Мец слабшою командою, цілком може чіпляти бали тут.
Тому мій висновок берем Х2 за надійний коефіцієнт 1.76
Всім успіху!

Ординар: Виграш
Ліга 1. Підвищення у класі
18:00/2 чер
«Мец» – «Сент-Етьєн»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі