Прогноз на матч Сан-Марино – Кіпр

19:00, 11 чер 2024

Коефіцієнт трохи підріс на кіпріотів, але у випадку з Сан-Марино завжди небезпечно брати ТМ, тому зайдемо з очевиднішою мінусовою форою.

Так, у відборі господарі виступили непогано (за своїми мірками) – програли у всіх матчах, але забили аж 3 голи. Поступилися з різницею в 1 м’яч данцям та фінам — 1:2. Чим небезпечні такі поєдинки як приклад — фаворити у групі вирішують певне завдання, вони мають на меті просто набрати 3 очки. Якщо прориває на розгром, то ок, якщо ні, головне перемога. Кіпр – це збірна, голодна до перемог. У відборі також провалилися, поступившись у всіх 8 турах. За статистикою нічим не відрізняються від того ж Сан-Марино, але як гра між командами прірва.

Коли в тебе в активі лише 1 перемога в останніх 13 матчах, ти будеш радий переграти навіть Сан-Марино, щоб знову відчути смак тріумфу. Господарі примудрилися поступитися Сент-Кітс і Невіс (1:3), хоча це був той рідкісний випадок, коли вони йшли фаворитами. Рівень збірної не змінюється, все залежить від настрою суперників. Кіпріоти в останньому матчі програли Молдові (3:2), хоча в якийсь момент навіть вели у рахунку. Результати Кіпру не відповідають якості гри. Якщо гостей прорве, вони навряд чи зупиняться, оскільки це рідкісна нагода відчути впевненість.Я думаю різниця в два м’ячі тут буде. Всім Успіху.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Сан-Марино - Кіпр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі