Прогноз на Матч Португалія – Ірландія

21:45, 11 чер 2024

Не розумію, чому всі чекають на результативний матч. Для початку можна навести кілька нових прикладів за підсумками останніх днів. Наприклад, Франція з Канадою та Люксембургом, Італія з Боснією, Бельгія з Люксембургом, Англія з Ісландія, Німеччина з Грецією, Німеччина з Україною – вистачає прикладів. І все через ТМ3.5.

Розвиваючи цю думку, Ірландія у відборі на Євро грала з двома іншими топами – Нідерландами та Францією. І що там були розгроми? З Францією дві поразки, але в рамках прийнятної, так би мовити – 0:1 та 2:0. З Нідерландами теж дві поразки, але дві мінімальні – 1:2 та 1:0. У березні товарняк із Бельгією – 0:0. Ще один зі Швейцарією – 0:1. Класу не вистачає, щоби забивати самій. Але щоб не розвалюватись – так. Практично всі ірландці представляють АПЛ та Чемпіоншип.

Сама Португалія, звичайно, за Мартінеса набагато результативніша, ніж за Сантуша. Але це не означає, що буде просто. Не думаю, що простіше, ніж із Хорватією. Шашкові більше думали про атаку, проти Ірландії треба буде багато часу проводити у позиційних атаках. Точно зіграє КріРо, який пізніше за інших приєднався до збірної і не грав у жодному з матчів. Але в якій він формі? Адже як завжди, буде стягувати на себе, бити. Якщо не в порядку, не в найкращих кондиціях, то піде в мінус усієї збірної. Якщо гаразд – то повертаємося до вихідного, Ірландії не так просто забити.

До речі, команди грали у відборі на ЧС у Катарі. Удома Португалія виграла з рахунком 2:1, на виїзді нульова нічия – 0:0. Не чекаю 4 голів і зараз.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/11 чер
Португалія - Ірландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі