Прогноз на матч П.Ірландія – Андорра

21:45, 11 чер 2024

Андорра – одна із найслабших команд Європи. Це відомо всім. Відповідно, програє часто, забиває нечасто. Пройдемося по кожному із цих показників. Беремо період із 2021-го року, коли команду очолив нинішній тренер – Колдо. Зіграно 35 матчів, результати – 6-6-23. Кого виграли? Ліхтенштейн (двічі), Гренада, Сент-Кітс та Невіс, Сан-Марино (двічі). Згодний з тим, що й Північна Ірландія зірок з неба не вистачає, але перелічені збірні навіть перевершують. Із ким були нічийні результати? Гібралтар, Молдова (видалення у молдован на 44-й хвилині), Латвія, Косово, Білорусь та ПАР. Дивують останні, але навіть побіжний перегляд їхнього складу та зіставлення з тим, що було на Кані – дає зрозуміти, що не грали основою. І ще, 4 із 6 нічийних результатів – домашні матчі. Виїзди – 2-2-13.

Другий момент – забиті м’ячі. У цих 35 матчах Андорра забивала в середньому 0.6 м’яча. Не забила у 19 матчах із 35. Зрозуміло, що більшість результативних матчів – умовні Сан-Марино та Ліхтенштейни. Кого можна відзначити рівнем Північної Ірландії та вище? Угорщина, Ірландія, Польща, Швейцарія – вдома, Угорщина, Ізраїль – на виїзді. Трапляється, але системності все одно немає. І ще раз зазначу – здебільшого вдома. І одразу зазначу, що якщо голи (доводилося бачити Андорру) – то це бей-біги та стандарти. У цьому британці розуміються. Простими закидушками та тиском навряд чи здивуєш.

А вони, між іншим, нещодавно грали на нуль із Шотландією та Данією. Можуть грати надійно. У центрі захисту капітанствує досвідчений Еванс. З огляду на Іспанії – слабко, і натомість Андорри – бог футболу. Та й взагалі, практично всі гравці – АПЛ та Чемпіоншип. Повторюся, на тлі Андорри дуже круто. чекаю на сухий матч від Північної Ірландії. При цьому, які шанси зіграти на нуль у Андорри? Якщо відкинути Гібралтари, Сан-Марино та Ліхтенштейни, але на нуль у 35 матчах зіграли вдома з Молдовою, де весь другий тайм були у більшості, та з Білоруссю. Причому обидва рази вдома. Тож Північна Ірландія заб’є, продавить.

Але більше трьох м’ячів? Навіть із ще більш донною збірною Сан-Марино у крайньому відборі – максимум 3 м’ячі. Вдома – 3:0, на виїзді – 0:2. Востаннє Північна Ірландія забивала 4+ у 2021 році – Литві. Гравці однією ногою у відпустці, не чекаю на розгром. 1:0 або 2:0 – щось із цього чекаю у цьому матчі.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/11 чер
Північна Ірландія - Андорра
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі