Прогноз на матч Нідерланди – Ісландія

21:45, 10 чер 2024

Звичайно, не вірю в те, що Ісландія, після перемоги над Англією, здатна зробити ще один сюрприз. Хоча, наприклад, якщо переглянути останні очні матчі Нідерландів та Ісландії (у відборі на Євро 2016), побачимо, що там ісландці виграли і вдома, і на виїзді. Загалом, напевно, результат обійду стороною. Тим більше, що котирується перемога господарів менш ніж за 1.20. Піду на тотал. Мені незрозумілі очікування букмекерів.

Перше – не вірю в атаку Ісландії. Гудмундссона на цьому зборі немає, адже саме гравець Дженоа тягнув збірну у цьому відборі. Та й оборона у Нідерландів крута. Ван Дейк, Де Лігт, Ван де Вен, Аке, Де Врей – одні топи. Канада з яскравішою атакою не змогла нічого зробити. Ісландія забила Англію? Так, але з 0.42 xG. У відборі на Євро (якщо дивитись команди рівня Нідерландів) в жодному з матчів не забили Португалії. Тут ще й виїзд. Ні, розраховувати на їхній гол не варто.

На що здатна атака Нідерландів? Напевно, багато, але є відчуття, що вона залежна від куражу, чи що. Не рівно грає, відрізками. Забили 4 голи Канаді, але все у другому таймі та не без помилок кленових. Із Шотландією двоє забили вже в останні 10 хвилин. І ці два матчі можуть впадати у вічі – були зовсім недавно. А до цього, крім гри з Гібралтаром, 4 м’ячі забивали два роки тому – у червні 2022-го року.

Плюс знову ж таки не варто ігнорувати цифри Ісландії. Зазначав, що у відборі грали із Португалією. Так ось, вдома пропустили 1 гол за 0.72 xGA, на виїзді – 2 за 2.31 xGA. В останньому матчі з Англією зіграли на нуль, і не дозволили награти на 1 xG – 0.94. Українці, теж із потужною атакою, забили двічі. І знову трохи створили – 0,99 xG. загалом Ісландія не проста і має створювати проблеми Нідерландам. Не думаю, що у матчі цих збірних на нас чекає гольова феєрія.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/10 чер
Нідерланди - Ісландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі