Прогноз на матч “Нант” – “Ренн”

22:00, 11 тра 2022

От вам і Антуан Комбуаре! Взяв та й виграв Кубок Макрона… ой, вибачте – Кубок Франції. Погодьтесь, є різниця – виграти щось із «Нантом», чи з розцяцькованим ПСЖ.
«Нант» у фіналі був шикарно зосереджений, морив глядачів (і суперників з «Ніцци») сном, тож ніякого «божевілля» на кшталт попередніх 2:3 з «Марселем», 5:3 з «Бордо», чи 2:2 з «Лансом» і бути не могло. Знайшли «пасом» руку Будауї в карному майданчику, Людо Блас зацідив 11-метровий – 1:0 і справу зроблено!
Але 11 травня трибуни у Нанті будуть липкими від святкування трофею, і Комбуаре може дозволити на полі творчість – ловити в сезоні більше нічого!
«Ренн»… «Ренн» – то кохання всього сезону в Лізі 1. «Червоно-чорні» другі після ПСЖ за результативністю (Мартен Тер’є!) і сміливо віддають перевагу тоталу більше 2,5 у більшості останніх матчів. 5:0 з «Лор’яном», раніше 3:2 на полі «Реймса», 4:2 з «Ліоном»… Переконливо! А ще «Ренн» влаштував гонку з «Монако» за місце в кваліфікації ЛЧ і залікові бали клубу потрібні, як вода у суху землю.
Тримаємо пальці і корвалол за вечірку в Нанті, очікуємо на 3 забиті м’ячі і не образимося, якщо буде більше.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Виграш
22:00/11 тра
Нант - Ренн
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі