Прогноз на матч Молдова – Україна

19:00, 11 чер 2024

Беру такий варіант і думаю, що саме Молдова не заб’є. Але не можна виключати і зворотний варіант. Тому й ОЗН, а чи не ИТМ1(0.5). Почну саме з того, чому не можна виключати, що Україна не заб’є.

Тут достатньо переглянути матчі відбору на Євро. У групі Молдова грала з Албанією, Чехією та Польщею. Та сама Албанія – учасник Євро – за два матчі награла лише на 1.5 xG сумарно. Чехія саме на виїзді їм не забивала. Прецеденти були. Далі очевидне – Молдова гратиме другим номером, від оборони, терпітиме. Для України – не найкращий розклад. Все ж таки їхні лідери – Циганков, Мудрик – більше небезпеки несуть на просторі.

Сама Молдова в атаці дуже сумно. Навіть якщо брати ту ж саму xG-метрику, то у відборі на Євро награвала на гол лише з Фарерами. З Албанією, Польщею та Чехією – жодного разу й сумарно не сягає 3 xG за 6 матчів. Загалом у середньому у відборі – 0.71 xG і це з урахуванням матчів з Фарерами. А Україна має гарну оборону. Воротарі – Бенфіка та Реал. Захисна – Борнмут, Евертон, Арсенал. Найвищий рівень.

Чому ще вірю в те, що Україна відіграє на нуль – гадаю, що їм це конче необхідно. Йти на перший матч Євро з поразкою від Польщі та пропущеним від Молдови – не найкращий варіант із погляду психології. Україна і так не вважається фаворитом, а тут і контрольні результати піддавлюватимуть. І навіть більше, за умовних 0:1, гадаю, що Україна може зіграти прагматично, на результат. Не думаю, що тут варто чекати на голи.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі