Прогноз на матч Італія – Боснія і Герцеговина

21:45, 09 чер 2024

Боснія на серії з 5 поразок поспіль. Кульмінацією кризи стала поразка Люксембургу у відборі з різницею у 3 м’ячі. Якщо прибрати перемогу над ісландцями в першому турі, то боснійці лише двічі впоралися з Ліхтенштейном, посівши передостанній рядок у групі. Поточна форма говорить на користь італійців, але на велику перемогу чекати не варто.

Спаллетті спробував схему з 3 центральними захисниками в спарингу з Еквадором, потім з 4 з турками. В обох випадках зберегли ворота сухими. Насторожує, що скуадра адзурра не перевершує опонентів у товарняках, якщо виходити з якості гри. Поступилися по xG слабкій Венесуелі, навіть із вирахуванням пенальті у суперника. В атаці продовжують чергувати Ретегі та Распадорі – не найстабільніші хлопці. За останні 3 роки італійці забивали більше 3 м’ячів лише мальтійцям (4:0) та північним македонцям (5:2) у кваліфікації. У другий випадок були особисті рахунки з важливим суперником. В іншому збірна традиційно відрізняється прагматизмом. Лінія оборони з Манчіні, Бастоні, Дімарко та Ді Лоренцо вселяє довіру — у всіх стабільно гарний сезон.

Боснійці потрапили під ковзанку португальців у відборі – 0:5, і це найбільша поразка. Останніми роками більше трьох голів пропускали від румунів і вже згаданого Люксембурга. Нестандартний набір опонентів говорить про нестабільність, але прагматизм італійців має вирішувати. Із боснійцями доведеться багато атакувати позиційно, а з цим є проблеми.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/9 чер
Італія - Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі