Прогноз на матч Гібралтар – Уельс

19:00, 06 чер 2024

Якби Уельс навесні виграв би у Польщі і пройшов би на Євро, то цей матч ми розглядали б як етап підготовки. Нині ж це радше баласт футболістів перед відпусткою. До речі, через неважливість матчу, скажімо так, Уельс може дебютувати ряд футболістів. А багато лідерів, навпаки, не докладуть руку до розгрому збірної Гібралтару.

Що матимемо на виході? Навряд чи дебютанти збірної Уельсу – збірної гарного європейського рівня – будуть настільки погані, щоб дати можливість супернику розраховувати на щось більше, ніж чергова поразка. В той же час, думаю, що ніхто не буде сперечатися, велика кількість дебютантів або навіть гравців резерву/ротації не можемо сприяти яскравим, впевненим перемогам.

Те саме, але на цифрах. Як часто забиває Гібралтар? За нинішнього тренера – Рибаса – у всіх турнірах зіграли 57 матчів. Забивали лише у 17 із них. І зрозуміло, що основна маса тих суперників – Мальти, Сан-Марино та Ліхтенштейни. Востаннє забивали 2022-го року Андорре. Так, забув перерахувати і цю велику збірну. У свою чергу скільки заб’є той Уельс, який описали вище? Наприклад, кілька днів тому Шотландія змогла забити Гібралтару лише 2 м’ячі. А Уельс при Пейджі лише раз забив більше 4 м’ячів за 43 матчі, і три рази із 43 – більше 3 голів.

До речі, Уельс та Гібралтар нещодавно спарингувалися – у жовтні 2023-го. Виграв Уельс із рахунком 4:0. Але вдома та основою. І у розпал сезону. І то зайшли на повернення. Загалом вважаю шанси побачити нерезультативний матч – великі.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/6 чер
Гібралтар - Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі