Прогноз на матч Франція – Люксембург

22:00, 05 чер 2024

Те, що Франція – очевидний фаворит матчу – зрозуміло. Але Люксембург – далеко не той андердог, який був, скажімо, 10 років тому. Команда далеко пішла вперед від Ліхтенштейну, Андорри та інших карликів. Люксембург я котирував би вище умовної Естонії, Молдови.

Достатньо подивитися на останні розіграші відборів та Ліги Націй. У кваліфікації до Євро 2020 виступили погано, але з топами – Португалією та Сербією – фору втримали. У ЛНУ 2020 команда обійшла Азербайджан і Кіпр, поступившись першим рядком лише Чорногорії. У відборі на ЧС обійшли Азербайджан і набрали стільки ж очок, як Ірландія. До речі, Ірландія у крайньому відборі грала у групі з Францією та програла максимум у 2 м’ячі. А у кваліфікації до нинішнього Євро команда у своїй групі посіла 3-е місце, обійшовши і Ісландії, і Боснії. Відстали від Словаччини лише на 5 очок. Пройшли у стики, але програли Грузії. Якби не видалення, можливо могли б пройти на Євро.

Загалом Люксембург – давно не карлик. Хороша, добротна, кусача команда. Як мінімум, не програти розгромно може. Як часто у 4+ м’ячі виграє Франція? Гібралтар – 14:0, але тут все зрозуміло. А наступний лише у матчі 2023-го року – Нідерланди з рахунком 4:0 із двома швидкими голами. І потім перерву до березня 2022 року, де в товарняку винесли ПАР – 5:0. Загалом, щорічно – трохи більше. Взагалі ж, за Дешама лише 7 таких перемог за 84 матчі. Рідко. І я не бачу, повторюся, Люксембург настільки донною командою.

Ординар: Виграш
Товариський матч
22:00/5 чер
Франція - Люксембург
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі