Прогноз на матч Чорногорія – Грузія

21:45, 09 чер 2024

Грузія вперше в історії відібралася до Євро. Майбутній спаринг стане останнім перед турніром, де гравці можуть зіграти розкуто. Далі доведеться битися, ні на мить не втрачаючи концентрацію. Поєдинок відбудеться у Підгориці, тому господарі невеликі фаворити, але атакуючий потенціал грузинів недооцінений.

Останній матч Чорногорії показав, що налаштовані хлопці серйозно. Програли бельгійцям — 2:0, проте не халтурили та склали гідну конкуренцію. Через клас суперника змушені були швидко відтягуватися назад. З грузинами, напевно, змінять тактику, у гостей з’явиться більше простору. Раніше чорногорці не пропустили від Білорусі (2:0) та Північної Македонії (1:0), у грузинів на даний момент більший потенціал в атаці.

Перед Євро усі говорять про згуртованість хрестоносців. Є недолік у класі, але його можуть компенсувати зіграністю та гарною атмосферою. Деякі гравці не знайомі широкому колу вболівальників, але поступово виходять на пік. У відборі грузини забивали у 7 із 8 ігор, двічі засмучували іспанців, хоч і програвали за підсумками.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/9 чер
Чорногорія - Грузія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі