Прогноз на матч Бангладеш – Австралія

13:45, 06 чер 2024

Кваліфікація ЧС-2026, другий раунд. Для збірної Бангладеш вихід навіть у цю стадію – приголомшливе досягнення, настільки слабкий і безперспективний футбол у цій країні, яка за прикладом сусідньої Індії поклоняється крикету. Але Бангладеш вдома та в гостях – це дві різні команди. Хлопці з берегів Гангу безпорадні на виїзді, але організовані будинки і за власних уболівальників показують результати, за які не соромно. Протягом десяти років Бангладеш не програє надмірно вдома. Австралія та Йорданія були тут у 2015 році – обидва рази було по 4:0. З інших азіатських колективів гідного чи близького до цього рівня до дельти Гангу навідувалися за цей час Катар (2:0) та Оман (3:0). Як видно, ніхто не виявляє інтересу до приниження бангладешців на їхньому полі. Можливо, сама природа Бангладеш відбиває таке бажання, а саме – вологий клімат цієї країни та стабільні 35 градусів вище за нуль. Приблизно таку саму температуру обіцяють і у четвер.

Австралія впевнено йде до чергового Мундіалю. Другий раунд – 12 очок і різниця м’ячів 15-0, при цьому сім голів отримав якраз Бангладеш, але це був матч у країні кенгуру. Повторювати подібний розгром у Дакці особливого сенсу немає. Першу причину назвав – недружній клімат. В Австралії, незважаючи на схожі температури, він все-таки інший, а європейські гравці “сокеруз” з південноазіатськими умовами навряд чи знайомі. Інша причина – австралійцям грати другий матч вдома проти Палестини, що йде на другому місці. Викладатися на повну перед черговим далеким перельотом і витрачати сили на приниження суперника на кшталт Бангладеш буде нераціонально. По-третє, Австралія рідко громить суперників з азіатського відбору з різницею більше трьох голів.

Резюмую: надії навіть на гол від Бангладеш немає, а Австралії надвеликий розгром опонента навряд чи буде цікавим. Прогноз – ТМ5.5

Ординар: Виграш
Азія. ЧС. Кваліфікація
13:45/6 чер
Бангладеш - Австралія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі