Прогноз на матч Албанія – Азербайджан

20:00, 07 чер 2024

Албанія – учасник Євро. І потрапила туди насамперед за рахунок надійної оборони. Попереду зірок із неба не вистачає. Забиває не дуже багато. А ось грає надійно. Не дивно, воротарська лінія – Брентфорд та Емполі, захисна – гравці Аталанти, Сассуоло, Емполі,Лаціо, Райо Вальєкано. Гарний рівень. Опорна зона – Інтер та Лечче. Повторю, заслуги біля своїх воріт не повинні дивувати.

Плюс тренує Сільвіньо. Так, бразилець, але захисник у ігровій кар’єрі. За нього Албанія зіграла 12 матчів. Пропускає в середньому по 0,67 м’яча за гру. На нуль відіграли о пів на 12 матчів. Хто забив Албанію? Швеція, Чилі, Чехія, Польща – тут очікується. Ще Фарери та Молдова – це вже рівень Азербайджану. До речі, Албанія не лише може відіграти на нуль, а й сама не забити. У 4 матчах із 12 так і було. А загалом, 9 із 12 матчів Албанії при Сільвіньо були завершені на ОЗН.

Про Азербайджан сказати щось складніше. Там нещодавно звільнили Де Бьязі, тренує збірну місцевий фахівець. Поки що збірна-загадка, але з іншого боку – чи є кадровий ресурс у Азербайджану, щоб сильно перебудовувати футбол? Я так не думаю. Тож цифри – 5 із 6 крайніх матчів команда закінчила на ОЗН актуальні й зараз. Не чекаю на результативний матч тут.

Ординар: Програш
Товариський матч
20:00/7 чер
Албанія - Азербайджан
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі