Прогноз на матч Афганістан – Катар

19:00, 06 чер 2024

Афганістан у своєму матчі-відкриття кваліфікації до ЧС грав якраз із Катаром і поступився з розгромним рахунком — 8:1, це зіпсувало їм різницю забитих та пропущених, але шанси на вихід залишаються.

Катарці домінують у своїй групі, після домашнього ЧС збірна відчутно додала і вдруге поспіль завоювала титул Кубка Азії (останні, хто домагався цього японці). Забезпечили собі вихід із квартету вже через 4 тури, здобувши 4 перемоги із загальним рахунком 16:2. Взагалі, в Азії чимало команд, які достроково вирішили всі завдання, дуже велика різниця в класі між топами та андердогами. На таких стадіях конкуренції немає.

У Афганістану 4 очки, стільки ж у Індії, яка зараз на 2-му рядку. Пропустили суперника вперед лише через різницю м’ячів, вплинули розгромні поразки на початку. В Індії останній матч з Катаром можуть втратити там очки, тому в Афганістану непогані шанси на боротьбу, якщо нав’яжуть конкуренцію в поєдинку. Катарці, зважаючи на дії тренера, вийдуть резервним складом. За класом гравці все одно перевершують Афганістан, але потрібен час, щоб зігратись у такій конфігурації. Відсутність мотивації теж внесе певну розслабленість, а ось господарям треба чіпляти хоча б нічию, оскільки за різницею м’ячів вони Індії точно не наздоженуть.

Ординар: Виграш
Азія. ЧС. Кваліфікація
19:00/6 чер
Афганістан - Катар
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі