Прогноз на матч А.Гояніенсе – Корінтіанс

01:00, 12 чер 2024

8-й тур бразильської Серії А. Атлетіку Гояніенсе приймає Корінтіанс. Не думаю, що матч міститиме велику кількість голів і пропоную варіант через ТМ2.5.

Обидві команди цього сезону зазнають великих проблем у творенні і на даний момент є малорезультативними командами чемпіонату. У Атлетіко – 4 голи у 7 іграх, у Корінтіанс – 3 м’ячі у 7 іграх. Далі ще примітний той факт, що обидві команди на цю гру в невигідному становищі, адже на даний момент Атлетико найгірше у лізі грає вдома – 3 поразки у 3 іграх із загальним рахунком 1:6, а Корінтіанс найгірше у лізі грає на виїзді – 3 поразки у 3 іграх із загальним рахунком 0:5. Поки що виходить так, що обидві команди не дуже розуміють, як досягати результату в положенні, в якому вони опинилися в цій зустрічі. Ситуація для обох команд складається не дуже, результат виходить на перше місце, а результативність втрачає актуальність.

Цього сезону у Атлетіко пропонований тотал зіграв у 5 з 7 матчів (двічі планку було перебито в матчах, де Атлетіко примудрявся отримувати два вилучення за гру з суперниками, які явно перевершували в класі). У Корінтіанс тотал пройшов у 6 із 7 матчів сезону (виняток – домашня гра з Фламенго при фантастичній реалізації моментів, де Корінтіанс при володінні м’ячем у 32% та створеним 0.88 xG змогли забити тричі).

Особисті зустрічі також натякають на низовий характер зустрічі. Так, останні дві зустрічі пройшли з 2+ голами за матч, але це скоріше збіг обставин (один із матчів був у відповідь у рамках Кубка, де один із суперників вимушено розкривався, а в другому випадку була явна різниця в поточній формі команд). А до цих матчів серія очних зустрічей через ТМ2.5 налічувала 12 матчів поспіль.

Ординар: Програш
Бразилія. Серія А. 8-й тур
01:00/12 чер
Атлетіку Гояніенсе - Корінтіанс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі