Прогноз на другий день відбору на ЧС від Миколи Марчука

21:45/10 чер '17

Шотландія – Англія
Англія у відборі це завжди машина яку неможливо зупинити і загальне перше місце це доводить . Шотландія перебуває у стадії нестабільності результатів ,то команда видає блискучу гру , то провалює її . На цей матч хочу звернути увагу , що Шотландії ніколи не перемагала Англію вдома , лише один раз була нічия , а так перемогу здобували англійці ,Тому довірюсь статистиці поставлю , що Англія заб’є більше одного м’яча у матчі!
Норвегія – Чехія
Не розумію , чому так не вірять у Чехію , команда бореться за потрапляння на ЧС і перемагати зобов’язана аутсайдера групи Норвегію , яка перемогла лише Сан – Марино і умудрилася пропустити ,тому чехи точно повинні забивати , тому поставлю на індивідуальний тотал Чехія основний час Більше (1.0)
Чорногорія – Вірменія
Чорногорія програла у першому матчі між цими командами і утруднила собі шанси на потрапляння на ЧС і тому зобов’язана перемагати , щоб зовсім не втрати їх , плюс помститися за поразку у першому матчі , тому прогнозую перемогу Чорногорії!
Польща – Румунія
Польща на голову сильніша свого конкурента Румунії і це доводить в турнірній таблиці , а в дома поляки виступаю просто фантастично за двадцять матчів лише тричі команда програвала , а от румуни на виїзді не вражають за десять матчів лише дві перемоги . Тому мій прогноз впевнена перемога Польщі!

Експрес: Виграш
+2090₴
19:00/10 чер
Шотландія - Англія
21:45/10 чер
Норвегія - Чехія
21:45/10 чер
Чорногорія - Вірменія
21:45/10 чер
Польща - Румунія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0