Прогноз і ставки | Біатлон | Чоловічий спринт у Хохфільцені

12:30, 08 гру 2023
Чоловіча спринтерська гонка відкриватиме біатлонну програму змаганнь на етапі Кубку світу в австрійському Хохфільцені. Томаззо Джакомел випередить Дідьє Бьона, а Йоханнес Дале фінішує швидше за Фаб’єна Клода.

Варто скористатися у своїх корисливих цілях першим стартовим номером Дідьє Бьона. Будь-якому біатлоністові не з руки відкривати гонку: у тебе немає орієнтирів, нема на кого рівнятися, нема за ким потриматися за спиною, принаймні на першому колі. А ось ти якраз стаєш орієнтиром для всіх інших, всі знатимуть твій час і за належних можливостей накатуватимуть тебе, як то кажуть біатлонною мовою.

У спринті Естерсунда Джакомел зробив дві хиби і, звісно ж, поступився Бьона, який був із двома нулями. Відставання дорівнювало 17-ти секундам. Причому Томаззо взяв у цій гонці більше за рахунок швидшої стрільби, ніж за рахунок лижного ходу. Цього сезону Бьона дуже дивує своєю швидкістю. Це вже не ті черепашині перегони, що були минулими роками. Але чи зможе він демонструвати цей хід на кожному етапі, чи не здується? Поки що питання. Проте він може взяти стрільбою, і якщо повертатися до нашого порівняння, то Джакомел у цьому компоненті трохи менш надійний, хоч і додав за останній сезон.

Навряд чи Джакомел зможе відіграти аж два штрафні кола у Бьона, але один – повинен. У Хохфільцені все ж таки стріляти куди комфортніше, ніж в Естерсунді, тому настріляти надто багато Джакомел не дозволить собі. Він буде швидшим за Бьона на лижні та на стрільбищі, і не забуваємо про перший стартовий номер Дідьє, що в купі з усім іншим дає значну перевагу Джакомелю в цьому протистоянні.

Якби не проблеми Йоханнеса Дале у стрільбі стоячи, він був би постійним учасником як мінімум естафетної четвірки норвезької команди. Але поки що вирішити їх повною мірою не виходить, хоча Мазе й намагається. Цього сезону в нього що на стійці, що на лежці – 84% відсотки закритих мішеней. Це пристойно, і це дозволило йому забігти двічі до топ-8 в Естерсунді. До всього цього він зараз ногами дуже швидкий, програвав лише Наврату і Самуельссону. Єдине, що не дуже добре, то це його третій стартовий номер у спринті Хохфільцена, але якщо порівнювати із Фаб’єном Клодом, який має 70-ту позицію на старті, то цим можна знехтувати.

Можливо, Клода врятує те, що ближче до кінця гонки погода стане морознішою, як наслідок, траса візьметься глянцем і стане швидшою, але якщо цього не станеться, то до 70-го номера вона трохи розіб’ється, і показати високу швидкість на лижні буде вже важче. Без неї Фаб’єну буде вкрай складно протистояти Дале. У француза ті ж проблеми, що й у норвежця, у стрільбі стоячи, але Дале швидший ногами, хоча і програє трохи за рахунок не такої високої швидкострільності.

Отже, за рівної кількості хиб Йоханнес випередить свого візаві, сумнівів тут бути не може. На це й розраховуємо. А настріляти дуже багато Дале не може собі дозволити, зважаючи на неймовірну конкуренцію в норвезькій збірній, де вже навіть другий рядок загального рейтингу минулого сезону Стурла Легрейд ризикує вилетіти з команди, не показавши належних результатів в Естерсунді. У французів у цьому плані все набагато спокійніше.

Ординар: Виграш
Хохфільцен. Спринт. Чоловіки
12:30/8 гру
Томаззо Джакомел - Дідьє Бьона
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Хохфільцен. Спринт. Чоловіки
12:30/8 гру
Йоханнес Дале - Фаб'єн Клод
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі