Прогноз і ставка. «Сіетл Саундерз» – «Атланта Юнайтед»: команда Франка де Бура здобуде нічию

22:55, 14 лип 2019

14 липня відбудеться матч МЛС «Сіетл Саундерз» – «Атланта Юнайтед». «Рейтинг Букмекерів» вважає, що гості доб’ються нічийного результату.

Інтрига

Головна інтрига цього матчу полягає в тому, що зустрічаються треті команди своїх конференцій: «Сіетл» третій на Заході, а «Атланта» – не Сході. Плюс у команд схожі показники результативності, і обидві знаходяться всього в одній перемозі від другої позиції в таблиці.

«Сіетл Саундерз»

«Саундерз» делегували кількох основних футболістів до збірних США та Перу на Кубки КОНКАКАФ і Америки, а тому останнім часом команді супроводжував провал – без лідерів (нехай і не всіх) все ж складно. Однак в попередніх трьох матчах справа пішла в гору: дві перемоги на тлі поразки. Плюс невдачі випали на гостьові ігри, а вдома у «Сіетла» одна поразка на тривалому відрізку часу.

«Атланта Юнайтед»

Хлопці знаменитого голландського футболіста і тренера Франка де Бура, в цілому, по сезону виглядають добре, але останнім часом їм абсолютно не вдається гра на виїзді: чотири з п’яти матчі були програні. Причому п’ята, переможна, здобута в Кубку США Оупен, де команди на ранніх стадіях ротирують склад. Однак, в кожному з чотирьох програних матчів «Атланта» боролася, і в трьох поступилася з різницею всього в один м’яч, забивала регулярно.

Що добре, головний бомбардир команди Джозеф Мартінес зараз в повному порядку: венесуелець забив вже 12 голів в 16 матчах, в тому числі три в двох останніх. Де Бур однозначно розраховує набрати очки в цьому матчі, завдяки своєму форварду.

Очні зустрічі

Однак в особистих зустрічах із «Сіетлом» у «Атланти» перевага, нехай протистояння і налічує всього три гри. В американського «Юнайтед» перемога і дві нічиї, одна з яких – в Сіетлі.

Прогноз і ставка

В МЛС фактор свого поля грає трохи більше значення, ніж в інших схожих за рівнем лігах. Тому ставити на перемогу «Атланти» – утопія. Але нічию хлопці Де Бура вирвати під силу – вони зробили це на полі «Сіетла» в минулому році, і за рахунок гарної форми Джо Мартінеса можуть зробити і зараз. Пора вже виправляти статистику гостьових матчів.

Ординар: Програш
МЛС
22:55/14 лип
«Сіетл Саундерз» - «Атланта Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0