Прогноз і ставка. «Худжанд» – «Регар-ТадАЗ»: розлючені «Орли» візьмуть своє

14:30, 26 кві 2020
Грає
«Срібний» призер тогорічного розіграшу Вищої ліги ніяк не може продемонструвати стабільності. Сьогодні «Худжанд» має відмінну нагоду нарешті вистрілити, адже до нього у гості приїздить добрий-знайомий суперник у вигляді «Регар-ТадАЗ». Граємо ординар із коефіцієнтом 2.06.

«Худжанд» за підсумками минулого сезону посів друге місце в чемпіонаті Таджикистану, але всерйоз на титул не претендував, оскільки відстав від «Істіклола» відразу на 15 очок. Але на старті нового розіграшу «Орли» в трьох попередніх матчах набрали лише чотири очки. Результат для клубу з високими амбіціями, відверто кажучи, не прийнятний. Більше того, крайня мирова проти «Куктоша» (1:1) на тижні відверто розчарувала вболівальників «Синіх». Тому на гру проти гостей «Орли» підходять розлюченими та сповненими бажання нарешті взяти своє.

У минулому турі «бронзовий» призер сезону 2019 року «Регар-ТадАЗ» нарешті здобув свою першу перемогу в чемпіонаті. Сталося це у зустрічі з останньою командою ліги «Істаравшаном» (4:1), і виглядало абсолютно по справі. Нинішній опонент бачиться куди важчим, адже на полі «Худжанда» «Металурги» програють шість ігор поспіль. Однак, «Регар-ТадАЗ» їде на виїзд з очевидним прагненням узяти хоча б один бал, для чого буде намагатися використовувати свої найкращі якості. Чи вийде? Сказати складно, адже «Худжанд» буде зарядженим та злим.

У «Орлів» в суперниках були більш небезпечні опоненти на старті, і вони все одно зіграли гідно на їх фоні, так що можна очікувати, що на своєму полі вони теж проявлять себе добре. Я очікую на переконливу перемогу фаворита, тому пропоную зіграти розхідний варіант «перемога «Худжанда» із форою (-1)» за коефіцієнт 2.06.

Ординар: Повернення
Таджикистан, Вища ліга, 4-й тур
14:30/26 кві
«Худжанд» – «Регар-ТадАЗ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0