Прогноз і ставки | ЧС з біатлону | Жіночий спринт у Нове-Мєсто

18:20, 09 лют 2024
На чемпіонаті світу в чеському Нове-Мєсто відбудеться жіноча спринтерська гонка. Ванесса Фогт «перестріляє» Франциску Пройсс, а Юлія Джима випередить Настю Меркушину.

Щось неймовірне демонструє Ванесса Фогт на стрільбищі! Німкеня пройшла без додаткових патронів мішану естафету й з урахуванням етапу в Антхольці вона не хибить вже у чотирьох гонках поспіль. І це при тому, що на італійському етапі всі три гонки були із чотирма вогневими рубежами. Фанастичний результат! На даний момент Фогт є найкращим снайпером у жіночому турі. По сезону в неї 96% закритих мішеней на лежці та 93% – на стійці. Це просто подарунок те, що букмекери пропонують ставку саме на її стрільбу. І цим потрібно скористатися.

Пройсс через проблеми зі здоров’ям пропустила дві гонки в Антхольці. І, схоже, що два тижні перерви перед чемпіонатом світу в неї пішли на відновлення, а не на підготовку до головних стартів сезону, бо вона повністю провалила свій етап у мішаній естафеті, зайшовши на штрафний круг і позбавивши шансів свою команду не лише на золото, але і взагалі на медалі.

Конкурс до матчу Нігерія – Кот-д’Івуар: 1000 грн на карту!

Усе ніяк не виходить у Пройсс вирішити свої проблеми в стрільбі стоячи – 84% влучних пострілів цього сезону. І як із такою процентівкою протистояти Ванессі Фогт? Немає жодних сумнівів, що Фогт вже сама увійшла у смак чистої стрільби й у спринті намагатиметься оформити черговий «сухар» на стрільбищі. А якщо врахувати ще й те, що за рівної кількості хиб ми отримаємо повернення ставки, то шанси програти у нас близькі до нуля.

Побачивши стартовий протокол, не можу не порадити ще одну ставку. У плюсову температуру до старту пізніх номерів траса вже може перетворитися просто на кашу. Тому тут не позаздриш Насті Меркушиній, якій дістався 84-й стартовий номер. Тут навіть швидка та влучна стрільба не врятує. Юлія Джима, яка піде у гонку під третім номером, матиме колосальну перевагу на лижні. З одним зайвим штрафним колом точно, а може, навіть із двома Юлія все одно фінішує вище Насті.

Ординар: Повернення
Нове-Мєсто. Спринт. Жінки
18:20/9 лют
Хто зробить більше хиб: Пройсс - Фогт
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Нове-Мєсто. Спринт. Жінки
18:20/9 лют
Джима - Меркушина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі