Прогноз і ставка | Біатлон | Жіночий спринт у Хохфільцені

15:25, 08 гру 2023
На етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені відбудеться жіноча спринтерська гонка. Швейцарка Лєна Хеккі-Гросс виграє у німкені Софії Шнайдер.

Потужно розпочала сезон швейцарка Лєна Хеккі-Гросс. В Естерсунді вона у всіх гонках забігала до топ-15 і зараз замикає десятку загального заліку. Швейцарка завжди дуже швидко стріляла, але в міжсезоння їй, здається, вдалося підтягнути й влучність. За підсумками етапу в Естерсунді в неї 80% закритих мішеней стоячи, чого вона ніколи взагалі в кар’єрі не демонструвала, а її 86% влучань лежачи близькі до показників найкращих снайперів туру. І проти такої Лєни Хеккі-Гросс букмекери вирішили виставити німкеню Софію Шнайдер. Дуже оптимістично, як на мене. Швейцарка не повинна каменя на камені залишати від своєї візаві.

Софія Шнайдер показала високий результат в індивідуалці Естерсунда, зайнявши п’яте місце, але вже у зв’язці спринт-пасьют був повний провал: купа промахів та 41 та 35 місця відповідно. Причому й на лижні вже не було тієї спритності, що в індивідуалці. Та ж Хеккі-Гросс привезла їй у спринті лише ногами 30 секунд, а ще з десяток секунд виграла у неї за рахунок швидшої роботи на вогневих рубежах. У переслідуванні було так само: швейцарка була швидшою як на лижні, так і на стрільбищі.

Якщо так піде і надалі, то в Хохфільцені у Хеккі-Гросс точно буде запас в одну зайву хибу, ну а за рівної кількості помилок на стрільбищі шансів у німкені зовсім не буде. Якщо говорити про минулий сезон, то там так само Шнайдер програвала Хеккі-Гросс у влучності. У спринтах вони показали однакові 85% закритих мішеней, але тут треба враховувати, що німкеня пробігла на дві гонки менше, а значить, показник швейцарки є набагато переконливішим. Отже, аргументів на користь Шнайдер взагалі немає, хіба тільки якась фантастична невдача швейцарки (або везіння німкені) на рубежах, але це вже зовсім інша історія.

Ординар: Виграш
Хохфільцен. Спринт. Жінки
15:25/8 гру
Софія Шнайдер - Лєна Хеккі-Гросс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі