Прогноз і ставки | Біатлон | Жіноча індивідуальна гонка в Холменколлені

13:30, 01 бер 2024
Програму змагань сьомого етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відкриє жіноча індивідуальна гонка. Жюлья Сімон розбереться із Жустін Бреза-Буше, а Яніна Хеттіх-Вальц не зазнає проблем у протистоянні із Селіною Гротіан.

Індивідуальна гонка – це дисципліна зовсім не для Бреза-Буше. Цього сезону вона навіть у топ-6 жодного разу не заїжджала у трьох індивідуалках. Так, вона дуже швидка на лижні, але хвилинних штрафів за хиби на стрільбищі ногами не відіграти.

Жюлья Сімон ще не втратила шансів на Великий кришталевий глобус і в Холменколлені буде у всеозброєнні. В індивідуалках вона була третьою в Нове-Мєсто і другою в Антхольці. Це сильні аргументи на її користь.

Сімон поступиться на лижні Бреза, тут і думати нема чого, але, безумовно, виграє на стрільбищі. Цілком імовірно, що повториться сценарій індивідуалки чемпіонату світу: Бреза збере щонайменше три хиби, яких цілком буде достатньо для Сімон, щоб фінішувати вище.

Букмекери дещо переоцінюють шанси Селіни Гротіан. Так, вона була четвертою в індивідуалці на чемпіонаті світу, але це був її єдиний високий результат цього сезону. А так у неї навіть немає жодного фінішу в топ-20.

Цього сезону в Гротіан 75% закритих мішеней на лежці та 81% – на стійці. З такими цифрами нема чого ловити в індивідуальній гонці. Хеттіх без жодних проблем розправиться з нею на вогневих рубежах. А зважаючи на те, що Хеттіх ще й на лижні не поступиться, то шансів у Гротіан перемогти в цій дуелі взагалі немає жодних.

Ординар: Програш
Холменколлен. Індивідуальна гонка. Жінки
13:30/1 бер
Жюлья Сімон - Жустін Бреза-Буше
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Холменколлен. Індивідуальна гонка. Жінки
13:30/1 бер
Яніна Хеттіх-Вальц - Селіна Гротіан
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі