Прогноз і ставка. Біатлон. Чоловіча гонка переслідування в Хохфільцені

15:45, 12 гру 2020
На етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені сьогодні відбудеться чоловіча гонка переслідування. Олександр Логінов не поступиться Домініку Віндішу на вогневих рубежах.

Дивує порівняння Домініка Віндіша й Олександра Логінова за кількістю промахів. Італієць пропустив перший етап через сумнівний тест на коронавірус. Але не виключаю, що хвороба, можливо, і мала місце бути, тому що поки Віндіш абсолютно в розібраному стані – не біжить і не стріляє.

Цього сезону він провів два спринти та естафету, зробивши як мінімум три промахи в кожній з гонок. Але стрільба ніколи і не була його сильною стороною. Вище 80% загальний показник закритих мішеней по сезону піднімався у нього лише одного разу – в сезоні 2016/17. І проти такого Віндіша виставляють букмекери Логінова.

Так, у росіянина початок сезону поки не задається, але його снайперський потенціал набагато вищий навіть у такому стані. Нагадаю, що минулого сезону Логінов деякий час навіть очолював список кращих стрільців, закриваючи більше 90% мішеней. У кінцівці сезону цей показник трохи впав – до 88%. Скажу вам чесно, такі цифри Віндішу навіть і не сняться.

Ординар: Виграш
Хохфільцен. Гонка переслідування. Чоловіки
15:45/12 гру
Хто зробить більше промахів: Д. Віндіш - О. Логінов
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7715 7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0