Португалія — Уельс. Прогноз Івана Громікова

22:00/06 лип '16

Прогнозом на матч збірних Португалії та Уельсу ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Букмекери вважають фаворитом збірну Португалії, що зумовлено її загально більш високим статусом. Мабуть, береться до уваги і той факт, що збірна Уельсу проведе поєдинок без Бена Девіса та Аарона Ремзі. Останнього можна назвати одним з найкращих гравців цього турніру, і його відсутність насправді може сказатися на грі центральної зони.

Втім, я думаю, що у підопічних Кріса Коулмена все одно знайдеться достатньо аргументів на свою користь. Португалія досі не виграла жодного матчу за девˋяноста хвилин, і вона не повинна відмовитися від свого вичікувального стилю і в цій грі. Валлійці будуть без Ремзі, але суперник візьме до уваги швидкість фуллбеків Коулмена та, звичайно, Гарета Бейла.

І в такій грі британській команді повинно вистачити нерву. Тактично Уельс був бездоганним майже в кожній зустрічі, в той час як португальці куди більше вичікують, ніж грають в футбол. Маленькі переваги можуть зіграти на користь номінального аутсайдера, тому я поставлю на вихід Уельсу у фінал за 2.60.

Ординар: Програш
Євро-2016
22:00/6 лип
Португалія — Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 75%
Не пройде 25%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0