«Полісся» – «Чорноморець»: прогноз і ставка Максима Гіленка

15:30, 30 бер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч української Прем’єр-ліги «Полісся» – «Чорноморець».

Цікаво, як глибоко зайде у своїй кризі клуб із Житомира. Команда, яку наприкінці першої частини сезону навіть у претенденти на чемпіонство писали – і це було логічно, якщо згадати масштаб амбіцій, витрат та набору очок у 2023 році – стрімко вибуває з перегонів за топ-5.

Все зламалося, і навряд чи навіть якісь хейтери могли чекати, що зламається так швидко. Спочатку травмувався Макуана, потім команда показала без нього повну безпорадність, потім Буткевич звільнив Калiтвiнцева – а під кінець ще й виявилось, що нормального тренера на заміну йому немає. Працює Сергій Шищенко, який ніколи і ні з ким не досягав успіхів, навіть на рівні нижчих ліг – і перший матч виправдав усі стереотипи. Команда так прагнула випалювати кожен міліметр простору, що отримала вилучення вже на другій хвилині.

При цьому, звичайно, і суперник у житомирців такий, що його не вдається поставити за приклад. «Чорноморець» Григорчука закінчується, не розпочавшись: команда дуже слабко грає в атаці, посередньо – в обороні, посилення взимку не було, і при цьому жодного просвіту навіть не видно. Швидше за все, Роман Йосипович і всі найкращі влітку поміняють клуб. Такий «Чорноморець» гратиме на 0:0 на виїзді навіть із таким «Поліссям» – ну а «Полісся» Шищенко гратиме на «тотал менше», здається, всі матчі поспіль.

Ординар: Програш
УПЛ. 22-й тур
15:30/30 бер
«Полісся» – «Чорноморець»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі