Поліна Кудерметова – Кімберлі Біррелл: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:30, 21 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Поліна Кудерметова – Кімберлі Біррелл.

Поліна Кудерметова

Кудерметова дебютувала в турі відразу в статусі зіркової тенісистки, все завдяки старшій сестрі Вероніці, яка донедавна трималася в десятці рейтингу WTA-туру. Перший титул Поліна виграла вже у 18 років, після чого два сезони домінувала на невеликих ITF-турнірах. Але перехід на серйозніший рівень затягнувся, тільки-но тенісистка приїжджає до WTA-туру, як у найкращому разі проходить перше коло або взагалі зупиняється у кваліфікації. Це одна з головних причин, чому Поліна вже кілька років тримається в топ-200, але не здатна замахнутися на щось більше. При цьому Кудерметова вміє все на корті, вона виділяється різноплановою грою.

Кімберлі Біррелл

Ще недавно Біррелл перебувала за крок від заповітного дебюту в топ-100 рейтингу. Але австралійка зіткнулася з тими самими проблемами, що й більшість гравців. Вона почала більше часу проводити на високому рівні, набираючись досвіду, тільки минула вже достатня кількість часу, а результатів, як і раніше, немає. У зв’язку з цим Кімберлі не залишалося нічого іншого, окрім як повернутися на ITF. Цього сезону Біррелл довгий час нічого не показувала в турі, але приїхала в Японію і виграла титул. Ось тільки австралійка пропустила весь ґрунтовий відрізок. Кімберлі тяжіє до атакувальної гри, вона кожним ударом тільки піддавлює й уникає більш оборонних дій.

Розбір поєдинку

Кудерметова проводить повноцінний ґрунтовий відрізок. Тенісистка їздила з турніру на турнір та перебуває в оптимальній формі. Біррелл на куражі, але вона навіть на піку форми терпіла провали на ґрунтових турнірах. Кімберлі не витримає запропонований Кудерметовою темп та ритм матчу, австралійка буде змушена брати на себе ініціативу й ризикувати, але на ґрунті це призводить до великої кількості помилок. Тому чекають перемоги від Кудерметової.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Ролан Гаррос
13:30/21 тра
Поліна Кудерметова - Кімберлі Біррелл
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі