Польща – Україна: прогноз і ставки Віталія Кварцяного

21:45, 07 чер 2024
Президент Федерації футболу Волині та культовий тренер луцького одноіменного ФК Віталій Кварцяний склав прогноз на товариський матч Польща – Україна.

Віталій Кварцяний каже, що нас очікує дуже подібна гра до матчу проти Німеччини у виконанні України й у матчі з Польщею. Хоча експерт сподівається, гра нашої команди буде агресивнішою. Щодо поляків, то і вони мають бути більш зарядженими, ніж німці. Сергій Ребров у цих товариських матчах перевіряє, аналізує гравців. Йому треба по можливості переглянути всіх, кого викликав. І не на тренуваннях, а саме у грі.

Хоча, давайте будемо відвертими, у контрольних іграх хлопці не будуть іти на фізичний контакт, стелитися у підкатах. Кому треба отримати травму в товариському матчі і потім пропустити чемпіонат Європи? Якщо вже віддавати здоров’я, то потрібно це робити за щось. Не будуть зараз наші футболісти вбиватися і викладатися на сто відсотків.

Кварцяний вважає, що зараз результат не на першому місці. Інша справа чемпіонаті Європи. Матч проти Румунії на Євро-2024 буде багато в чому вирішальним, фундаментальним, хоч і першим на турнірі. Треба виграти, взяти три очки. Видихнути, трошки відпочити і готуватися до Словаччини.

Треба спіймати нашим хлопцям у перших двох матчах на ЧЄ впевненість, щоб на гру проти Бельгії виходити вже спокійними. Як здобудемо в перших двох іграх шість очок, то з бельгійцями гра вже не матиме особливого значення, хіба за потенційно перше місце.

Якщо брати по іменам, то наша збірна індивідуально все ж переважає поляків. Левандовські вже давно не той, а Довбик ще не повністю показав все на що здатен. Віталій Кварцяний вважає, що після Євро-2024 Артем Довбик зможе перейти до значно серйознішого клубу. Мудрик ще не розкрив свій потенціал наповну, Роман Яремчук вже сформований футболіст, але в нього щось постійно йде не так.

Скільки я не дивився ігри Польщі, то у них вічно є проблеми в обороні. Багато сумбуру в захисних діях. Ніби і персонально їх оборонці по гравцям діють добре, але постійно якийсь у них гармидер: рикошети, зрізки, м’яч вибивають аби куди. І от цим і мають скористатися наші гравці.

Що стосується мого прогнозу на матч, то думаю, буде нічия, але не безгольова. Скоріш за все, 1:1, – підсумував Віталій Кварцяний в інтерв’ю журналістам Українського футболу.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/7 чер
Польща – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/7 чер
Польща – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/7 чер
Польша - Украина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі