Польща – Україна: прогноз і ставка Максима Кравця

21:45, 07 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на товариський матч Польща – Україна.

Збірна України продовжує підготовку до Євро-2024. У понеділок команда Сергія Реброва (якому, до речі, в той день виповнилось 50 років) зіграла 0:0 із Німеччиною і цей матч дав чимало інформації для роздумів. З одного боку, наша команда не вразила, і якби не чудова гра Анатолія Трубіна, то німці однозначно виграли б. З іншого боку – нічия проти Німеччини на її полі це безперечно гідний результат, за який нікому не має бути соромно.

У п’ятницю «Жовто-сині» зіграють другий контрольний матч – проти збірної Польщі. Поляки провалили відбір на Євро, пропустивши вперед Албанію та Чехію, набравши лише на один бал більше, ніж Молдова. Це призвело до звільнення іменитого Фернанду Сантуша, і зараз тренером Польщі є Міхал Пробеж. І разом із ним поляки все ж зуміли вийти на Євро так само як і Україна – шляхом Ліги націй. У вирішальному матчі Польща здолала Уельс у серії пенальті.

Експерти вважають шанси команд практично рівними, і я з цим згоден. За складом Україна дещо більш сильна і збалансована, але ж Польща грає вдома. Схиляюсь до нічиї, але все ж це доволі ризиковано. Тому краще просто поставлю на те, що Україна не програє.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/7 чер
Польща – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі